امروز : دوشنبه 25 تير 1397 - ساعت 11:18 ب.ظ
s s
s
 انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است
دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با تحلیل انتخابات 24 خرداد 92 گفت: این انتخابات نماد پیچیدگی‌های جامعه سیاسی ایران است.
گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل
دبیرکل فدراسیون فوتبال گزارش عملکرد کمیته‌های مختلف این فدراسیون در خردادماه سال 1392 را به تفکیک کمیته‌ها اعلام کرد.
نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند
سيد حسن نصرالله، دبيرکل حزب‌الله لبنان، ساعت 20:30 روز سه‌شنبه (به وقت محلي بيروت) با حضور در شبکه تلويزيوني الميادين، سخنراني ويژه‌اي ايراد مي‌کند.
جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود
جیانی اینفانتینو دبیرکل یوفا اعلام کرد رقابت های جام جهانی 2022 قطر را به سبب نگرانیهایی درباره شرایط آب و هوایی می توان آخر سال برگزار کرد.
جستجو در سایت
 

پربیننده ترین های هفته

 

سیاست داخلی1392/4/1 - 23:43

محمدرضا باهنر شب گذشته-شنبه- در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین، انتخابات اخیر را موجب تحقق حماسه سیاسی دانست و با تبریک این مساله گفت: حماسه سیاسی که مقام معظم رهبری انتظارشان را داشتند به لطف خداوند به نظر می‌رسد محقق شد و حضور مردم در پای صندوق‌های رای بسیار خوب و چشمگیر بود.

وی افزود: در حالی که بسیاری از تحلیل‌گران داخلی و خارجی اینگونه می‌خواستند تحلیل کنند که افراد چندانی پای صندوق‌های رای نمی‌آیند و دلایل متنوعی را در این زمینه ذکر می‌کردند که از جمله آن مشکلات اقتصادی یا رد صلاحیت برخی چهره‌ها بود، ولی ما دیدیم که مردم حضور باشکوه در پای صندوق‌های رای داشتند.

 

اخبار برگزیده