امروز : دوشنبه 25 تير 1397 - ساعت 11:16 ب.ظ
s s
s
 انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است
دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با تحلیل انتخابات 24 خرداد 92 گفت: این انتخابات نماد پیچیدگی‌های جامعه سیاسی ایران است.
گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل
دبیرکل فدراسیون فوتبال گزارش عملکرد کمیته‌های مختلف این فدراسیون در خردادماه سال 1392 را به تفکیک کمیته‌ها اعلام کرد.
نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند
سيد حسن نصرالله، دبيرکل حزب‌الله لبنان، ساعت 20:30 روز سه‌شنبه (به وقت محلي بيروت) با حضور در شبکه تلويزيوني الميادين، سخنراني ويژه‌اي ايراد مي‌کند.
جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود
جیانی اینفانتینو دبیرکل یوفا اعلام کرد رقابت های جام جهانی 2022 قطر را به سبب نگرانیهایی درباره شرایط آب و هوایی می توان آخر سال برگزار کرد.
جستجو در سایت
 

پربیننده ترین های هفته

 

ورزشی1392/4/1 - 19:43

جیانی اینفانتینو دبیرکل یوفا اعلام کرد رقابت های جام جهانی 2022 قطر را به سبب نگرانیهایی درباره شرایط آب و هوایی می توان آخر سال برگزار کرد. 
رقابت های جام جهانی فوتبال - که هر چهار سال یکبار برگزار می شود - قرار است در فصل تابستان در قطر برگزار شود زمانی که دمای هوا در این کشور به 50 درجه سانتیگراد می رسد. 
قطر قصد دارد 65 میلیون پوند - 101 میلیارد دلار - برای ایجاد سیستم های تهویه هوا در ورزشگاهها و دیگر مکان ها اختصاص دهد اما هم سپ بلاتر رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال - فیفا - و هم میشل پلاتینی رئیس یوفا خواستار برگزاری جام جهانی در اواخر سال در قطر شده اند. 
متوسط دمای هوا در قطر در ماه دسامبر خنک تر است و در گرم ترین حالت به 24 درجه و در خنک ترین دما به 15 درجه سانتیگراد می رسد. 
مسئولان برگزار کننده لیگ های مهم اروپایی با تغییر زمان برگزاری رقابت های جام جهانی مخالفند اما اینفانتینو می گوید جام جهانی باید بر اساس شرایط آب هوایی کشور میزبان برگزار شود. 
او گفت:« هر جایی که این رقابت ها برگزار شود باید در بهترین شرایط آب و هوایی باشد. من درباره جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی نیز همین عقیده را داشتم.» 
به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن،‌ او افزود:«در جام جهانی آلمان نیز شرایط آب و هوایی برای برگزاری رقابت ها خوب بود. آفریقای جنوبی کشوری زیباست اما در ساعت پنج هوا تاریک می شود.»

 

اخبار برگزیده