امروز : دوشنبه 25 تير 1397 - ساعت 11:14 ب.ظ
s s
s
 انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است
دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با تحلیل انتخابات 24 خرداد 92 گفت: این انتخابات نماد پیچیدگی‌های جامعه سیاسی ایران است.
گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل
دبیرکل فدراسیون فوتبال گزارش عملکرد کمیته‌های مختلف این فدراسیون در خردادماه سال 1392 را به تفکیک کمیته‌ها اعلام کرد.
نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند
سيد حسن نصرالله، دبيرکل حزب‌الله لبنان، ساعت 20:30 روز سه‌شنبه (به وقت محلي بيروت) با حضور در شبکه تلويزيوني الميادين، سخنراني ويژه‌اي ايراد مي‌کند.
جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود
جیانی اینفانتینو دبیرکل یوفا اعلام کرد رقابت های جام جهانی 2022 قطر را به سبب نگرانیهایی درباره شرایط آب و هوایی می توان آخر سال برگزار کرد.
جستجو در سایت
 

پربیننده ترین های هفته

 

سیاست داخلی1392/4/1 - 17:29

به گزارش افکارنیوز، محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه در خصوص مهمترین ویژگی‌های کابینه دولت یازدهم اظهار داشت: در تشکیل کابینه باید توجه داشت که اعضا به اصول انقلاب پایبند و افرادی امتحان پس داده باشند و در عین حال مسئولیت باید به کسانی واگذار شود که توان کامل انجام مسئولیت در دولت را دارا هستند. 

حبیبی با بیان اینکه اگر این دو خصوصیت در بین اعضای کابینه وجود داشته باشد، می‌توان به ادامه پیشرفت انقلاب و قوه مجریه امید کامل داشت، خاطرنشان کرد: ‌روحانی از کلید واژه‌هایی همچون شایسته‌سالاری، عقلانیت و اعتدال برای انتخاب همکاران خود استفاده کرد از این رو معتقدیم که اگر همین معیارها برای انتخاب اعضای کابینه مدنظر قرار گیرد، کابینه شایسته‌ای تشکیل خواهد شد. 

دبیرکل حزب مؤتلفه تاکید کرد: با کسانی که به انقلاب پایبند هستند ولی تندروی دارند، باید بر اساس تعامل رفتار شود و به بهانه تندرو بودن نباید افراد پایبند و دلسوز انقلاب مورد بی‌اعتنایی قرار گیرند. 

وی در خصوص تعامل مؤتلفه با دولت یازدهم، تصریح کرد: همانطور که قبلا اعلام کرده‌ایم در هیچ کابینه‌ای در طول انقلاب سهم‌خواهی نداشته‌ایم و این بار هم به دنبال سهم نیستیم. 

حبیبی افزود: اگر دولتی از حزب مؤتلفه برای پیشرفت کارها در چارچوب انقلاب تقاضای کمکی داشته باشد ما بنای پاسخ منفی نداریم.

 

اخبار برگزیده