امروز : دوشنبه 25 تير 1397 - ساعت 11:17 ب.ظ
s s
s
 انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است
دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با تحلیل انتخابات 24 خرداد 92 گفت: این انتخابات نماد پیچیدگی‌های جامعه سیاسی ایران است.
گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل
دبیرکل فدراسیون فوتبال گزارش عملکرد کمیته‌های مختلف این فدراسیون در خردادماه سال 1392 را به تفکیک کمیته‌ها اعلام کرد.
نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند
سيد حسن نصرالله، دبيرکل حزب‌الله لبنان، ساعت 20:30 روز سه‌شنبه (به وقت محلي بيروت) با حضور در شبکه تلويزيوني الميادين، سخنراني ويژه‌اي ايراد مي‌کند.
جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود
جیانی اینفانتینو دبیرکل یوفا اعلام کرد رقابت های جام جهانی 2022 قطر را به سبب نگرانیهایی درباره شرایط آب و هوایی می توان آخر سال برگزار کرد.
جستجو در سایت
 

پربیننده ترین های هفته

 

سیاست داخلی1392/4/1 - 17:28

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی تقریب مذاهب اسلامی؛ آیت‌الله ‌«محسن اراکی» دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با ارسال پیامی‌انتخاب حجت الاسلام والمسلمین دکتر «حسن روحانی» را به عنوان هفتمین رئیس جمهور اسلامی ایران با کسب اکثریت قاطع آرای امت حزب‌الله تبریک و تهنیت گفت.متن پیام دبیرکل مجمع بدین شرح است:
جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور منتخب ملت ایران
سلام علیکم و رحمة 
متن این پیام به این شرح است 
بسم الله الرحمان الرحیم 
جناب حجه الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور منتخب ملت ایران
سلام علیکم و رحمه الله 
انتخاب آگاهانه و شور انگیز جنابعالی را از سوی مردم اسلام خواه و ایثارگر و خردمند ایران به عنوان هفتمین رئیس جمهور اسلامی ایران، برگ افتخار آمیز دیگر بر کارنامه پرافتخار جنابعالی افزود. 
اعتماد ملت را به جنابعالی که در این انتخابات شایسته جلوه نمود، به شما و عموم ملت ایران تبریک می گوییم و امیداوریم با یاری حق تعالی و عنایت و توجهات خاصه حضرت ولی عصر (ارواحا فداء) توفیق درخشانی در مدیریت کشور بیابید و خدا و ولی عصر(عجل الله تعالی غرجه الشریف) و مقام معظم رهبری (دامت برکاته) و عموم ملت ایران را با تدابیر خردمندانه و عادلانه خویش راضی کنید و موجبات سربلندی بیشتر ملت بزرگ ایران را در این شرایط حساس و اسثتثنایی فراهم سازید.
امیدواریم در این دوره جدید و با تدبیر و مدیریت خردمندانه حضرتعالی شاهد انسجام هرچه بیشتر ملت بزرگ ایران و همه ملل اسلامی و برداشتن گام های بلندی در راستای تحقق امت واحده اسلامی باشیم.
مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با امید فراوان به موفقیت حضرتعالی در این مسؤلیت خطیر و تاریخ ساز آمادگی خود را جهت همه نوع همکاری با دولت کریمه آن جناب، درراستای تحقق اهداف بلند نظر نظام اسلامی و امام امت و مقام معظم رهبری به ویژه در عرصه دیپلماسی وحدت و استراتژی تحقق امت واحده اسلامی اعلام می دارد. 
از خدای بزرگ مسئلت داریم آن سرور گرامی را در تحقق اهداف نظام و انقلاب اسلامی در این برهه حساس و نیز در جهت سربلندی و عزت هرچه بیشتر نظام اسلامی و ملت بزرگ ایران یاری نموده و بهترین توفیقات را نصیب حضرتعالی فرماید .

محسن اراکی 
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

 

اخبار برگزیده