امروز : دوشنبه 25 تير 1397 - ساعت 11:18 ب.ظ
s s
s
 انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است
دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با تحلیل انتخابات 24 خرداد 92 گفت: این انتخابات نماد پیچیدگی‌های جامعه سیاسی ایران است.
گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل
دبیرکل فدراسیون فوتبال گزارش عملکرد کمیته‌های مختلف این فدراسیون در خردادماه سال 1392 را به تفکیک کمیته‌ها اعلام کرد.
نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند
سيد حسن نصرالله، دبيرکل حزب‌الله لبنان، ساعت 20:30 روز سه‌شنبه (به وقت محلي بيروت) با حضور در شبکه تلويزيوني الميادين، سخنراني ويژه‌اي ايراد مي‌کند.
جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود
جیانی اینفانتینو دبیرکل یوفا اعلام کرد رقابت های جام جهانی 2022 قطر را به سبب نگرانیهایی درباره شرایط آب و هوایی می توان آخر سال برگزار کرد.
جستجو در سایت
 

پربیننده ترین های هفته

 

سیاست خارجی1392/4/1 - 17:27

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه الیوم السابع، جلال مره دبیرکل حزب النور مصر خطاب به همه گروه‌های سیاسی گفت: مصر را به آتش نکشید و تاریخ به کسانی که در راستای بی‌ثباتی به‌شکل مستقیم و غیرمستقیم حرکت می‌کنند رحم نخواهد کرد.

وی افزود: همه گروه‌های سیاسی باید در راستای نجات مصر و منافع مردم آن حرکت کنند و عاقلانه عمل کنند.

این در حالی است که دهها نفر از تظاهرات کنندگان در برابر ساختمان وزارت دفاع با سردادن شعارهایی ضد نظام کنونی در مصر خواستار کنار رفتن آن شدند.

تظاهرات کنندگان بر ادامه تحصن و اعتصاب داخل چادرها و عدم بازگشت از مقابل ساختمان وزارت دفاع تا تحقق خواسته‌های‌شان تأکید کردند.

از سوی دیگر برخی از تظاهرات کنندگان علاوه بر به صدا درآوردن طبل، شعارهای "حکومت اخوان المسلمین ساقط باد!" سر دادند و پلاکاردهایی با مضامین "برو، برو!" و "نافرمانی در سی‌ام ژوئن "حمل کردند.

 

اخبار برگزیده