امروز : دوشنبه 29 مرداد 1397 - ساعت 03:49 ق.ظ
s s
s
 انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است
دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با تحلیل انتخابات 24 خرداد 92 گفت: این انتخابات نماد پیچیدگی‌های جامعه سیاسی ایران است.
گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل
دبیرکل فدراسیون فوتبال گزارش عملکرد کمیته‌های مختلف این فدراسیون در خردادماه سال 1392 را به تفکیک کمیته‌ها اعلام کرد.
نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند
سيد حسن نصرالله، دبيرکل حزب‌الله لبنان، ساعت 20:30 روز سه‌شنبه (به وقت محلي بيروت) با حضور در شبکه تلويزيوني الميادين، سخنراني ويژه‌اي ايراد مي‌کند.
جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود
جیانی اینفانتینو دبیرکل یوفا اعلام کرد رقابت های جام جهانی 2022 قطر را به سبب نگرانیهایی درباره شرایط آب و هوایی می توان آخر سال برگزار کرد.
جستجو در سایت
 

پربیننده ترین های هفته

 

اجتماعی1392/3/21 - 17:19

محمد شریفی مقدم نامزد شورای چهارم شهر تهران در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهارداشت: پرستاران، جدا از سایر اقشار و طبقات مختلف جامعه نیستند و می بایست به نقش ارزنده جامعه پرستاری در نظام سلامت کشور  ویژه داشت.

عضو ائتلاف متخصصین ایران اسلامی با اشاره به جایگاه شورا به عنوان پارلمان شهری، تاکید کرد: اعضای شورا، نمایندگان طیف های مختلف مردم هستند و از این رو، جامعه پرستاری می بایست حداقل یک کرسی در شورا داشته باشد.

شریفی مقدم با اشاره به کارکرد غیرسیاسی شورای شهر، اظهارداشت: هر وقت که شورا وارد جریانات و فضاهای سیاسی شد، نتوانست در خدمات شهروندان باشد. لذا، باید افرادی وارد شورا شوند که دیدگاههای صرفا سیاسی نداشته و به قصد خدمت به شهر و وشهروندان آمده باشند.

وی، اولویت شورای چهارم را توجه به دغدغه های زیست محیطی دانست و گفت: ترافیک و آلودگی هوا، از جمله مشکلات و چالشهای پیش روی شهر تهران است که ارتباط مستقیم با افزایش بار بیماریهای قلبی، تنفسی و... دارد.

این نامزد شورای چهارم شهر تهران با اشاره به بروز مشکلات روحی و روانی ناشی از آلودگی هوا و ترافیک در پایتخت، افزود: به نظر می رسد، شورای چهارم برای حل این مشکلات، می بایست با دولت یازدهم در تعامل باشد تا بتوان بر مشکلات فائق آمد.

وی از تشکیل اتاق فکر برای نظرخواهی از دیدگاهها و مشکلات شهروندان به عنوان یک پیشنهاد یاد کرد و گفت: قطعا، مسائل و مشکلات شهروندان در محلات و مناطق مختلف 22 گانه یکسان نیست و نمی توان یک تصمیم واحد برای همه گرفت. از این رو، تشکیل اتاق فکر به شورا کمک می کند تا بهتر در جریان خواسته ها و نیازهای معقول و منطقی مردم قرار بگیرد و برای آنها راهکار ارائه دهد.

 

اخبار برگزیده