امروز : دوشنبه 29 مرداد 1397 - ساعت 03:49 ق.ظ
s s
s
 انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است
دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با تحلیل انتخابات 24 خرداد 92 گفت: این انتخابات نماد پیچیدگی‌های جامعه سیاسی ایران است.
گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل
دبیرکل فدراسیون فوتبال گزارش عملکرد کمیته‌های مختلف این فدراسیون در خردادماه سال 1392 را به تفکیک کمیته‌ها اعلام کرد.
نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند
سيد حسن نصرالله، دبيرکل حزب‌الله لبنان، ساعت 20:30 روز سه‌شنبه (به وقت محلي بيروت) با حضور در شبکه تلويزيوني الميادين، سخنراني ويژه‌اي ايراد مي‌کند.
جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود
جیانی اینفانتینو دبیرکل یوفا اعلام کرد رقابت های جام جهانی 2022 قطر را به سبب نگرانیهایی درباره شرایط آب و هوایی می توان آخر سال برگزار کرد.
جستجو در سایت
 

پربیننده ترین های هفته

 

اجتماعی1392/3/19 - 20:54

غلامرضا عباسی درگفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر اظهار کرد:  در حال حاضر هیچ خبری از بررسی قانون کار نیست.

وی ادامه داد: در آخرین جلسه‌ای که در کمیسیون اجتماعی این لایحه مورد بررسی قرار گرفت، مجلس پیشنهاد بازگشت به دولت را مطرح کرد.

عباسی اظهار کرد: قرار است تمام توافقات قبلی کارگران و کارفرمایان درباره اصلاح قانون کار مورد بازبینی قرار گیرد.

وی کنار گذاشتن لایحه اصلاح قانون کار دولت در مجلس را به منظور تامین منافع واقعی کارگران دانست و گفت: لایحه ای که به منظور اصلاح قانون کار به مجلس ارسال شده تامین کننده منافع کارگران نبود.

عباسی گفت: مجلس از طریق این نامه خواستار بررسی دوباره اصلاح قانون کار شده است.

وی گفت: طبعا روند بررسی و اصلاح قانون کار با نظر تشکلهای کارگری و کارفرمایی خواهد بود و تلاش این است تا خروجی این جلسات نتایج خوبی به دنبال داشته و موجب رضایت هر دو تشکل کارگری و کارفرمایی باشد.

 

اخبار برگزیده