امروز : دوشنبه 29 مرداد 1397 - ساعت 03:49 ق.ظ
s s
s
 انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است انتخابات سال 92 نماد پیچیدگی جامعه سیاسی ایران است
دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با تحلیل انتخابات 24 خرداد 92 گفت: این انتخابات نماد پیچیدگی‌های جامعه سیاسی ایران است.
گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل گزارش اقدامات فدراسیون فوتبال در خردادماه 92/ از عمان تا برزیل
دبیرکل فدراسیون فوتبال گزارش عملکرد کمیته‌های مختلف این فدراسیون در خردادماه سال 1392 را به تفکیک کمیته‌ها اعلام کرد.
نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند نصرالله سه‌شنبه سخنراني مي‌کند
سيد حسن نصرالله، دبيرکل حزب‌الله لبنان، ساعت 20:30 روز سه‌شنبه (به وقت محلي بيروت) با حضور در شبکه تلويزيوني الميادين، سخنراني ويژه‌اي ايراد مي‌کند.
جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود جام جهاني بايد بر اساس شرايط آب و هوايي کشور ميزبان برگزار شود
جیانی اینفانتینو دبیرکل یوفا اعلام کرد رقابت های جام جهانی 2022 قطر را به سبب نگرانیهایی درباره شرایط آب و هوایی می توان آخر سال برگزار کرد.
جستجو در سایت
 

پربیننده ترین های هفته

 

اجتماعی1392/3/7 - 15:02

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محمد موسوی در نشست خبری سومین گردهمایی کشوری طب سنتی با اشاره به هجمه‌های مخالفان به طب سنتی اظهار کرد: این حملات از سال گذشته با اهداف و برنامه‌ریزی مشخص و برای از بین بردن جایگاه طب سنتی انجام گرفت که در برنامه نبض شبکه PRESSTV به طور واضح به طور انتقادی به آن پرداخته شد.

وی ادامه داد: با توجه به هویت ایرانی اسلامی بودن طب سنتی مخالفان و یا ناآگاهان، به غلط هویت آن را به طب یونانی بسط می‌دهند و ایرانی بودن آن را منکر می‌شوند.

*پزشکان ایرانی طب شیمیایی را کورکورانه قبول کردند

دبیر سومین گردهمایی کشوری طب سنتی با تاکید بر اینکه در این زمینه سخنرانی اساتید طب سنتی و تبیین راهکارهای مناسب راهگشا بود، گفت: تعدادی از طبیبان ایران، سبک طب را غربی به طور کورکورانه قبول کردند این در حالی است که ابن‌سینا از همان زمان به جمع‌آوری طب سنتی و اسلامی پرداخت و با ایجاد حرکتی نو موجب ایجاد این علم طب سنتی در سراسر جهان شد.

وی افزود: تنها توفیقی که طب شیمیایی به دست آورد مهار عفونت‌ها بود که توانست در این امر مطلوب ظاهر شود، اما در نهایت در مهار بیماری‌هایی از جمله سرطان می‌بینیم که نتوانسته موفق شود و به کنترل این بیماری بپردازد.

موسوی در پایان اضافه کرد: هدف ما از برگزاری چنین همایش‌هایی زنده کردن طب سنتی و به دست آوردن جایگاه اصلی آن در ایران هستیم تا از این طریق در سلامت مردم قدم موثری برداریم.

 

اخبار برگزیده